Dua t’ju uroj të gjithë shqiptarëve kudo që janë, të gjithë bashkatdhetarëve Gëzuar 28 Nëntorin!

Ta nderojmë sakrificën e dëshmorëve të kombit duke u bërë bashkë, duke u bashkuar për ta bërë Shqipërinë një vend ku kthehen dhe jo largohen shqiptarët.

Zoti e bekoftë Shqipërinë!

Zoti e bekoftë Kombin Shqiptar!

Gëzuar 28 Nëntorin!


Urimi i Lulzim Bashës për 28 Nëntorin, 2016