DEKLARATE E KRYETARIT TE PARTISE DEMOKRATIKE, LULZIM BASHA 

 

Është bërë progres drejt dakordësisë për administrimin zgjedhor. Ka mbetur një çështje pa zgjidhur. Dua t’i siguroj shqiptarët se opozita e bashkuar do të bëjë gjithçka për votën e lirë dhe të ndershme.

Ju faleminderit!

 

LIVE – Deklaratë për mediat

LIVE – Deklaratë për mediat

Gepostet von Lulzim Basha am Mittwoch, 3. Juni 2020