Tags: "2008"

27 Jan
0

“Dy vjet me rradhë Berisha bëri të njëjtat akuza si Rama”, Kulluri: Ai që i dha pushtet Edi Ramës ishte Sali Berisha me marrëveshjen e 2008

  REAGIMI I SEKRETARIT PËR MARDHËNIET ME PUBLIKUN NË PD, EDVIN KULLURI   Ai qe i dha pushtet Edi Rames ishte Sali Berisha me marrëveshjen e 2008, qe edhe sot duke tentuar te bllokoje e kontrolloje Komisionin e Reformes Zgjedhore ...

Read More
24 Nën
0

Basha sulmon Ramën: U shfaq për të mbrojtur korrupsionin që nis nga zyra e tij dhe për t’i bërë presion drejtësisë. Kërkon të mbaj në këmbë marrëveshjen e 2008-ës

Reagimi i plotë i kryetarit të PD, Lulzim Basha: Sot Edi Rama u shfaq sërisht për të mbrojtur korrupsionin që nis nga zyra e tij. Atë që ka bërë me Saimir Tahirin, Vangjush Dakon, Elvis Roshin e dhjetra të tjerë, ...

Read More