Tags: "aktiviteti"

05 Qer
0

Basha shpërndan momente nga takimi me eskpertët e ekonomisë: Programi i PD nxjerrë Shqipërinë nga kriza, forcon shtresen e mesme

Kryetari i PD, Lulzim Basha, ka ndarë në Facebook momente nga tryeza e sotme me ekspertët e ekonomisë. Basha shkruan se programi i PD do nxjerrë Shqipërinë nga kriza dhe do forcojë shtresën e mesme. Postimi i plotë: Ashtu siç ...

Read More
20 Shk
0

Fjala e kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha, në aktivitetin e organizuar nga Fondacioni për Liri dhe Demokraci, në kuadër të 20 shkurtit

  FJALA E KRYETARIT TË PARTISË DEMOKRATIKE, LULZIM BASHA, NË AKTIVITETIN E ORGANIZUAR NGA FONDACIONI PËR LIRI DHE DEMOKRACI, NË KUADËR TË 20 SHKURTIT     Të ndëruar të pranishëm, të nderuar të ftuar, më lejoni ta nis me një ...

Read More
11 Dhj
0

FJALA E DEPUTETES ANDIA ULLIRI NË AKTIVITETIN PËR 33 VJETORIN E PD

FJALA E DEPUTETES ANDIA ULLIRI NË AKTIVITETIN PËR 33 VJETORIN E PD Zonja dhe zoterinj, Në këtë ditë të rëndësishme, ndërsa jemi mbledhur për të festuar ditëlindjen e 33-të të themelimit të partisë sonë, është një privilegj t’ju drejtohem mbi ...

Read More