Tags: "Berisha"

27 Pri
0

“E kam dhënë njëherë dorëheqjen për Shkëlzenin”, PD i përgjigjet sulmeve të Metës duke risjellë përmes një video akuzat e tij për Sali Berishën

  Zëdhënësja e PD i përgjigjet Ilir Metës:   Ky është Ilir Meta ose Ilir Metaj. Koha kur ai ushqehej me “gjakun” e demokratëve ka marrë fund. Hallet e tij nuk janë dhe nuk do të jenë kurrë hallet e ...

Read More
13 Gus
0

“Kërkojnë t’i hedhin llumin PD-së”, Lulzim Basha: Rama dhe Berisha bashkëpunojnë me njëri-tjetrin, ‘beteja’ në publik është për…

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka akuzuar kryeministrin Edi Rama, kryebashkiakun e Tiranës, Erion Veliajn dhe ish-kryeministrin Sali Berisha për bashkëpunim. Në një postim në Facebook, Basha shkruan se shqiptarët e kanë të qartë se pas fasadës së “betejës” ...

Read More