Tags: "denoncime"

17 Pri
0

Reagimi i Arbi Agalliut: Kam qenë unë si deputet i Qarkut të Vlorës që kam denoncuar jo vetëm Xhaçkën por edhe zyrtarë të tjerë

  REAGIM I SEKRETARIT TË GRUPIT PARLAMENTAR TË PARTISË DEMOKRATIKE, ARBI AGALLIU   Pitkini dhe kur nevrikosej Pitkin ngelej!   Arbi Agalliu ka qenë i pari që ka denoncuar Olta Xhaçkën në 4 Mars 2022. Kam qenë pikërisht unë si ...

Read More
17 Gus
0

“Disa nuk donin të dëgjonin”, Hasa: Lulzim Basha denonconte që para 7 vitesh koncesionet e qeverisë

Anëtari i Kryesisë së Partisë Demokratike, Endri Hasa, në një postim në Facebook, ma risjell në kujtesë denoncimet e para 7 viteve të kryetarit të PD Lulzim Basha për koncesionet e qeverisë ku një prej tyre ishte dhe ai i ...

Read More
18 Kor
0

Oriola Pampuri poston videon: Për 6 vjet PD denoncoi aferën e inceneratorëve

Deputetja e Partisë Demokratike, Oriola Pampuri, ka shpërndarë një video të denoncimeve të bëra nga Lulzim Basha që në vitin 2017 për aferën e inceneratorëve. Pampuri shprehet se për 6 vjet PD denoncoi aferën e inceneratorëve por Rama i doli ...

Read More