24 Dhj
0

Festat e fundvitit dhe buxheti 2024, nënkryetarja e PD, Pampuri: Qindra miliona euro për koncesionet dhe PPP-të, asnjë lek për pensionistët e shqiptarët në nevojë

  REAGIMI I NËNKRYETARES SË PARTISË DEMOKRATIKE, DEPUTETJA ORIOLA PAMPURI   Për pensionistët, prindërit tanë, nuk duhet rreshtur së foluri çdo ditë të vitit. Është e papranueshme që në këtë fundvit pensionistët përballen me pamundësi për tu ndjerë nën atmosferën ...

Read More