20 Jan
0

Denonimi i kreut të PD, Lulzim Basha: Qeveria ka në plan të ngrejë një komision për të kontrolluar dhe goditur SPAK-un

  Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha,  gjatë një konference me gazetarët paralajmëroi planin e qeverisë socialiste siç tha ai për të kontrolluar dhe goditur SPAK dhe organet e reja të drejtësisë.   “Tani që Reforma në Drejtësi po fillon ...

Read More