Tags: "Gunter Krischbaum"

28 Tet
0

Sulmet ndaj deputetit gjerman/ Nënkryetarja e PD, Oriola Pampuri: Të sulmosh z. Krichbaum me të njëjtin stil të Ramës për halle personale, nuk i shërben as opozitarizimit, as Shqipërisë

  Për sulmet ndaj deputeti të Bundestagut gjerman dhe zëdhënës i CDU-së Gjermane për çështjet Europiane, Gunter Krischbaum, ka reaguar edhe nënkryetarja e Partisë Demokratike, Oriola Pampuri. Me anë të një postimi në facebook, Pampuri shpreh solidaritet me Krichbaum ku ...

Read More
28 Tet
0

PD: Berisha njësoj si Rama, sulmon mikun e PD dhe të shqiptarëve, Gunther Krichbaum.

  DEKLARATË E PARTISË DEMOKRATIKE, NËNKRYETARI KRESHNIK ÇOLLAKU Prej disa ditesh ndodhet në një vizitë zyrtare në Tiranë, deputeti i Bundestagut gjerman dhe zëdhënës i CDU-së Gjermane për çështjet Europiane, miku i Shqipërisë dhe i Partisë Demokratike, Gunter Krischbaum. Gunter ...

Read More