Tags: "incenerator"

23 Kor
0

Zjarri në Vlorë, reagon Tabaku: U ndërtuan 3 inceneratorë korrupaioni, sot u rrezikohet jeta turistëve

Deputetja e Partisë Demokratike, Jorida Tabaku, është shprehur se turizmi është sot një nga ato begati që i jep gjallëri jo vetëm të ardhurave, por që fatkeqësisht dështojmë përherë t’i marrim më të mirën. Tabaku shoqëron postimin me një foto ...

Read More
02 Maj
0

Lulzim Basha bisedon me banorë të Elbasanit në Sheshin e Lirisë

Ditën e 74-të të protestës opozitare në bulevard kryetari i PD, Lulzim Basha dëgjoi qytetarët nga Elbasani të denonconin problemet e jetesës në qytet dhe fshat. Arsimi, largimet selektive nga puna, ndotja kriminale e ambientit deri tek mungesa e ujit ...

Read More