Tags: "institucionet"

12 Nën
0

Dhuna në kopësht dhe foshnja e braktisur, nënkryetarja e PD, Pampuri: Të merren nisma ligjore që i garantojnë vërtetë një mirëqënie dhe shërbim standart e cilësor fëmijëve dhe shoqërinë tonë

Nënkryetarja e Partisë Demokratike, Oriola Pampuri, shprehet se dy ngjarjet që shokuan opinionin publik këtë javë, siç ishte rasti i humbjes së jetës të një foshnjeje të braktisur dhe dhuna që përjetoi një fëmijë tre-vjecar në një kopësht jo publik ...

Read More
10 Nën
0

Deputetja e PD, Eralda Tase, ngre disa pyetje për institucionet e vendit, pas dhunës së ushtruar ndaj 3-vjeçares në kopshtin privat

Deputetja e Partisë Demokratike, Eralda Tase, ngriti disa pyetje në lidhje me ngjarjen e rëndë në një kopsht privat në Tiranë ku pak ditë më parë u dhunua barbarisht një vajzë 3-vjeçare. Zonja Tase shpreh mbeshtetjen ndaj prindërve të vogëlushes ...

Read More