Tags: "konference"

13 Pri
0

Fjala e kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha, në konferencën me gazetarët

  FJALA E KRYETARIT TË PARTISË DEMOKRATIKE, LULZIM BASHA, NË KONFERENCËN ME GAZETARËT Të nderuar përfaqësues të medias, të dashur bashkëqytetarë, java që po lëmë pas tregon se Shqipëria ka ardhur në një moment kritik sa i takon të sotmes ...

Read More
06 Shk
0

Konferenca e nënkryetarit të PD, Enkelejd Alibeaj, me gazetarët  

  Bashkëkryetari për reformën zgjedhore dhe nënkryetari i PD, Enkelejd Alibeaj, ka mbajtur ditën e sotme një konferencë me gazetarët. Në fjalën e tij, alibeaj ka denoncuar dhunën e ushtruar ditën e sotme ndaj gazetarëve në Kuvend dhe se shprehet ...

Read More