17 Jan
0

Deputetja e PD, Eralda Tase reagon për sulmin ndaj Flutura Açkës: Kur intimidohen zonjat e Kuvendit nga burra me kostum e kollare, imagjinoj çfarë mund të ndodhë në masë

  REAGIMI I DEPUTETES SË PD, ERALDA TASE BANO, PËR SULMIN VERBAL NDAJ FLUTURA AÇKËS   Sulmi i sotëm ndaj znj. Flutura Açka dhe të gjitha zonjave deputete pjesë e komisionit, është një akt i shëmtuar dhune i cili pavarësisht ...

Read More