12 Dhj
0

Kryetari i PD, Lulzim Basha, mesazh urimi Donald Tusk për zgjedhjen kryeministër i Polonisë

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, i ka shprehur urime Donald Tusk për zgjedhjen kryeministër i Polonisë. Me anë të një postimi në Facebook, Basha shkruan se Tusk është model frymëzimi për triumfin e vlerave të demokracisë dhe Europës.   ...

Read More