Tags: "leke"

24 Dhj
0

Festat e fundvitit dhe buxheti 2024, nënkryetarja e PD, Pampuri: Qindra miliona euro për koncesionet dhe PPP-të, asnjë lek për pensionistët e shqiptarët në nevojë

  REAGIMI I NËNKRYETARES SË PARTISË DEMOKRATIKE, DEPUTETJA ORIOLA PAMPURI   Për pensionistët, prindërit tanë, nuk duhet rreshtur së foluri çdo ditë të vitit. Është e papranueshme që në këtë fundvit pensionistët përballen me pamundësi për tu ndjerë nën atmosferën ...

Read More
30 Kor
0

Zheni Gjergji: Makabritet t’i thuash pacientit nëse s’ke lekë, do duhet të vdesësh

Deputetja e Partisë Demokratike, Zheni Gjergji, në një postim në Facebook, shprehet se është poshtërsi t’i thuash pacientit që nëse s’ke “çmimin” e operacionit ti do duhet të vdesësh. Duke iu referur rastit të aktorit të njohur Genci Fuga i ...

Read More