Tags: "Lin"

06 Tet
0

“Derë më derë, qytet më qytet e fshat më fshat, pranë njerëzve”, Basha poston videon nga takimet në fshatin Lin në Pogradec

Kryetari i PD, Lulzim Basha, me një video të shkurtër ka sjellë në Facebook momente nga takimet me banorët e fshatit Lin. “Derë më derë, qytet më qytet e fshat më fshat, pranë njerëzve, për të dëgjuar ata e për ...

Read More
06 Tet
0

Kreu i PD, bashkëbisedim me banorë të Linit: Shqipëria ka nevojë për ndryshim për ta bërë jetën e qytetarëve më të mirë

Kryetari i PD, Lulzim Basha, bisedoi gjatë paradites së sotme me banorë të Linit në Pogradec, me të cilët ndau shqetësimet dhe problemet e tyre. Sipas Bashës, Shqipëria ka nevojë për ndryshim për ta bërë jetën e shqiptarëve më të ...

Read More
06 Tet
0

Basha, vizitë në familjen e Filip Petres në Lin: Kemi detyrën të shlyejmë borxhin moral dhe material ndaj të përndjekurve dhe pasardhësve të tyre

Kryetari i PD, Lulzim Basha, gjatë ndalesës së tij në Lin, vizitoi familjen e Filip Petre, familje që ka vuajtur përndjekjen dhe ndëshkimin nga diktatura komuniste. Sipas Bashës në mënyra që e shkuara të mos harrohet dhe shërimi i plagëve ...

Read More
06 Tet
0

Basha i kthehet turit të takimeve, shfaqet buzë liqenit me banorë të Linit

Kryetari i Partisë Demokratike,  Lulzim Basha,  i është rikthyer turit të takimeve me qytetarët në të gjithë vendin. Basha me një postim në Facebook,  është shfaqur në Lin të Pigradecit në një takim me banorë të zonës buzë liqenit. “Përshëndetje ...

Read More