18 Kor
0

Tabaku takon komisionerin për zgjerimin në BE, Oliver Varhelyi

Deputetja e PD, Jorida Tabaku është takuar ditën e sotme me Komisionerin e Zgjerimit, Oliver Varhelyi.  Tabaku shprehet se takimi ishte produktiv dhe se u diskutua për planin e zhvillimjt të Ballkanit Perëndimor. ”Takim produktiv me Komisionerin e Zgjerimit, Oliver ...

Read More