Tags: "politik"

13 Tet
0

Basha viziton Memorialin e të përndjekurve politikë në Lushnje: Detyrimet tona, materiale e morale ndaj tyre

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, vizitoi sot Memorialin e të përndjekurve politikë në Lushnje. Kreu demokrat tha se emri i PD duhet pastruar, duke braktisur çdo nuancë, çdo trend apo tundim intolerant, autokratik dhe delirant, që ka dëmtuar dhe ...

Read More
04 Maj
0

Kreu i Komisionit të Jashtëm hungarez, Zsolt Nemeth në Sheshin e Lirisë

Kreu i komisionit të jashtëm të Parlamentit hungarez, Zsolt Nemeth udhëtoi drejt Tiranës për të dhënë mesazhin e tij drejtuar politikës shqiptare nga çadra e protestës së opozitës. “Unë ju sjell sot këtu mesazhin e popullit hungarez, mesazhin e kryeministrit ...

Read More