21 Kor
0

Basha takohet me sipërmarrësin në Pukë: Pasioni dhe krenaria e Përparim Laçit, nxjerrin në pah bukuritë e zonës

Kandidati për kryetar të PD, Lulzim Basha, është takuar me sipërmarësin, Përparim Laçi, në Pukë. Në një postim në Facebook, Basha shkruan se pasioni dhe krenaria e tij ka bërë që të nxjerrë në pah bukuritë e Pukës. Postimi i ...

Read More