Tags: "qender"

20 Tet
0

Enriketa Papa: Nëse Sali Berisha nuk ka frikë se familjarët e tij fshihen pas kullës në qendër të Tiranës, të bëjë dhe ai një kallzim në SPAK

Këshilltarja e PD në Këshillin bashkiak të Bashkisë Tiranë, Enriketa Papa, shprehet se shpifjet e Sali Berishës nuk e fshehin dot të vërtetën, që ai dhe familja e tij janë ortakë të drejtëpërdrejtë të Edi Ramës në kullën e radhës ...

Read More
08 Gus
0

Lulzim Basha: Kallëzimi i sotëm i kullës në qendër të Tiranës, është provë e besimit të PD ndaj SPAK

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka reaguar pas padisë në SPAK të bërë nga anëtarët e PD-së në Këshillin Bashkiak të Tiranës,  për projektin për ndërtimin e kullës pas Teatrit të Operës dhe Baletit. Në një postim në Facebook, ...

Read More
08 Gus
0

Kulla pas TOB, anëtarët e PD në Këshillin Bashkiak të Tiranës çojnë padi në SPAK

Anëtarët e PD-së në Këshillin Bashkiak të Tiranës, kanë dorëzuar në SPAK padinë për projektin për ndërtimin e kullës pas Teatrit të Operës dhe Baletit. Anëtarja Enriketa Papa deklaroi para gazetarëve se do denoncojnë në mënyrë të vazhdueshme aferat korruptive që bëhen ...

Read More
07 Gus
0

Basha sërish thirrje SPAK për hetim të kullës pas TOB: Kasta 33 vjeçare është bashkë, si dy duar që lajnë fytyrat e nxira nga korrupsioni

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha i ka bërë thirrje Prokurorisë së Posaçme Anti-Korrupsion të hetojë kullën që po ndërtohet pas Teatrit Kombëtar të Operas dhe Baletit. Basha u shpreh se mali i korrupsionit në qendër të Tiranës i mbuluar ...

Read More