Tags: "reparti"

07 Gus
0

Droga në repartin ushtarak, Çupi: PD e paralajmëroi një vit më parë kur qeveria i hoqi kompetencat Policisë Ushtarake

Deputetja e Partisë Demokratike, Dhurata Çupi, thotë se 1 vit më parë, grupi parlamentar i PD paralajmëroi se asgjë e mirë nuk do të vinte nga heqja e kompetencës direkte të Policisë Ushtarake për ruajtjen e sigurisë së pronave të ...

Read More
05 Gus
0

Droga në repartin ushtarak të Zall Herrit, Gjunkshi: Shkelje e rëndë ligjore e një vendi anëtar i NATO-s

Ish-shefi i Shtabit të Forcave të Armatosura dhe anëtari i Kryesisë së Partisë Demokratike, Xhemal Gjunkshi ka reaguar në lidhje me operacionin policor ku u zbulua një parcelë kanabisi në repartin ushtarak të Zall Herr në Tiranë. Në një postim ...

Read More