Tags: "sulme"

17 Shk
0

Basha: Drejtësia amerikane foli, Mcgonigal pranoi gjithë operacionin e pisët kundër Lulzim Bashës dhe PD

  DEKLARATË E KRYETARIT TË PARTISË DEMOKRATIKE, LULZIM BASHA Përshendetje të nderuar bashkëqytetarë! Do ta nis këtë komunikim me një urim për Kosovën: Gëzuar Pavarësinë, Kosovë. Në këtë ditë të çmuar përkulemi me nderim dhe mirënjohje të thellë kombëtare para ...

Read More
02 Shk
0

Zëdhënësja e PD, Mirela Karabina: Avokati i Arben Ahmetajt, duhet të tregojë a i ka çuar ai njerëzit e tij të afërt të dëshmojnë kundër Lulzim Bashës tek McGonigal?

  DEKLARATË E ZËDHËNËSES SË PARTISË DEMOKRATIKE Rrogëtari i Arben Ahmetaj që së fundmi është bërë dhe avokati i tij, ka dalë sot në dritare me diarenë e përnatshme të sulmeve dhe mashtrimeve kundër Lulzim Bashës. Me paturpësinë më të ...

Read More
23 Jan
0

Dosja “Mc Gonigal”, reagon Edvin Kulluri: Detajet e publikuara nga Zëri i Amerikës trgon rolin e Edi Ramës si manipulues kryesor i shpifjeve kundër Bashës

  REAGIMI I SEKRETARIT PËR MARDHËNIET ME PUBLIKUN NË PD, EDVIN KULLURI   Të nderuar demokratë dhe qytetarë! Duke ju referuar detajeve të publikuara nga dosja hetimore ,“Mc Gonigal”, prej medias prestigjioze Zëri i Amerikës,  aq më shumë del në ...

Read More
29 Kor
0

“Mijëra demokratë iu drejtuan kutive të votimit”, Basha pas votimit: Jemi përballur me sulme nga më të padenjat

Lulzim Basha, i cili garon përballë rivalit Gjergji Hani për kryetarin e ri të Partisë Demokratike, ka votuar pranë zyrave të degës 8 në Tiranë. Pas hedhjes së votës së tij në kutinë e votimit, Basha u shpreh për mediat ...

Read More