Tags: "te rinjte"

27 Sht
0

Basha e mbyll ditën në Shkodër me të rinjtë: Shqipëria do të bëhet ashtu siç e dëshiron kjo rini kaq e talentuar dhe e përkushtuar për ndryshim

Për të mbyllur ditën e tij shkodrane, kryetari i PD, Lulzim Basha, ka zgjedhur të rinjtë me të cilët ka zhvilluar një takim në mbrëmje duke folur për çështje që shqetësojnë ata. “Mbrëmje e bukur me rininë e mrekullueshme shkodrane. ...

Read More
23 Sht
0

“E ardhmja e vendit”, Basha takim me të rinjtë e Krujës: Duhet punuar pa humbur kohë për mirëqenien e tyre

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka zhvilluar një takim të rinjtë e qytetit të Krujës. Basha ka ndarë foto nga takimi në Facebook, ku shkruan se rinia është e ardhmja e vendit dhe se duhet punuar pa humbur më ...

Read More
20 Sht
0

Kreu i PD zhvillon takim me të rinjtë në Durrës: Angazhimi dhe motivimi i të rinjve në jetën publike, është shpresa e shqiptarëve

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka zhvilluar takim edhe me të rinjtë në Durrës ku është shprehur se ata kërkojnë t’u jepen mundësi për të realizuar ambiciet dhe ëndrrat e tyre për të ardhmen. Basha gjithashtu tha se angazhimi ...

Read More
12