Tags: "tronditese"

07 Tet
0

Sulmet e Hamas/ Reagon kryetari i PD, Lulzim Basha: Tronditëse! Qëndrojmë pranë popullit të Izraelit

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka reaguar për sulmet e Hamasit ndaj Iyraelit ditën e sotme. Në një postim në X, Basha shkruan se lutjet e tij shkojnë për viktimat e pafajshme dhe familjet e tyre, dhe i uron ...

Read More
24 Sht
0

Vrasja e policit në Kosovë, reagon Basha: I tronditur nga kjo ngjarje! Jemi në krah të Policisë së Kosovës, Beogradi të distancohet prerazi nga sulmi

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka reaguar për sulmin ndaj policisë dhe vrasjen e policit në Kosovë. Basha thotë se ndihet i tronditur nga kjo ngjarje ndërsa lutjet shkojnë për familjarët dhe kolegët e punonjësit që humbi jetën në ...

Read More