15 Maj
0

Merita Bakiu reagon për protestën në zonën e Urës së Lumithit: Banorët meritojnë zgjidhje dhe duhet të dëmshpërblehen

Anëtarja e Kryesisë dhe deputetja e PD, Merita Bakiu, ka reaguar për protestën e banorëve në zonën e Urës së Limuthit, që preken nga autostrada Thumanë-Kashar. Bakiu shprehet se kjo është një ngjarje e paralajmëruar dhe pavarësisht protestave dhe kërkesave ...

Read More