Tags: "bashkim"

11 Jan
0

Sekretari për marrëdhëniet me publikun, Evin Kulluri: Keta që sot pretendojnë bashkim të opozitës janë shkaku i perçarjes së saj

  REAGIM I SEKRETARIT PËR MARDHËNIET ME PUBLIKUN NË PD, EDVIN KULLURI   Nisur nga deklarata e sotme e perfaqesuesve te Foltores, demokratet dhe opinioni publik duhet te dijne se: 1) Keta qe sot pretendojne bashkim te opozites jane shkaku ...

Read More
12 Dhj
0

Basha mesazh demokratëve përmes videos: Bashkohuni me PD, ajo është familja juaj

Në 33 vjetorin e krijimit të PD, kryetari Lulzim Basha u drejtoi një ftesë të gjithë demokratëve të bashkohen me PD. Në fjalën e ti Basha garantoi demokratët se kontributi, angazhimi dhe sakrificat e tyre, nga me i vjetri tek ...

Read More