Tags: "dosja"

23 Jan
0

Dosja “Mc Gonigal”, reagon Edvin Kulluri: Detajet e publikuara nga Zëri i Amerikës trgon rolin e Edi Ramës si manipulues kryesor i shpifjeve kundër Bashës

  REAGIMI I SEKRETARIT PËR MARDHËNIET ME PUBLIKUN NË PD, EDVIN KULLURI   Të nderuar demokratë dhe qytetarë! Duke ju referuar detajeve të publikuara nga dosja hetimore ,“Mc Gonigal”, prej medias prestigjioze Zëri i Amerikës,  aq më shumë del në ...

Read More
13 Kor
0

Basha nga Shkodra: Dosja Ahmetaj tregon se gjithe qeveria është zhytur në korrupsion. Pastrimi i politikës më imediat se kurrë

Kandidati për kryetar të PD, Lulzim Basha në ‘Facebook’ shkruan se vendi e ka alarmante pastrimin e politikës nga ata qe e kanë shpërdoruar besimin e qytetarëve dhe i kanë shërbyer interesave korruptive. Basha thekson se drejtësia duhet të shkojë ...

Read More
03 Kor
0

Kush është dosja që Gazment Bardhi përmendi në Kuvend që i shërbeu Prokurorit të Përgjithshëm për t’u promovuar?

Gjatë fjalës së tij në seancën plenare kreu i grupit parlamentar të PD, Gazment Bardhi, u shpreh se Prokurori i Përgjithshëm ka marrë bekimin e mazhorancës, vetëm pasi provoi se është besnik i familjes kryeministrore dhe hodhi në erë një ...

Read More