Tags: "takime"

30 Tet
0

Takimet me qytetarë dhe biznese në Fushë Krujë, Basha: Ata kërkojnë që politika të kthehet në shërbim të tyre

Në Fushë-Krujë, kryetari i PD, Lulzim Basha, takoi dhe bisedoi me shumë qytetarë dhe sipërmarrës të vegjël të cilët renditen problemet dhe nevojat që kanë. “Ata kërkojnë që politika të kthehet në shërbim të tyre, për një qeveri që ua ...

Read More
30 Tet
0

Kreu PD, Lulzim Basha ndalet sot në Fushë Krujë, takime me qytetarë me biznese

Kryetari i Partisë Demokratike,  Lulzim Basha,  në vijim të turit të tij, sot ka zgjedhur degën e Fushë Krujës për të takuar qytetarët e për të biseduar me ta për problemet dhe zgjidhjet që duhen për këto probleme. Ditën e ...

Read More
29 Tet
0

Kryetari i PD, Lulzim Basha, poston videon nga Kopliku: Anembanë Shqipërisë, me njerëzit dhe për njerëzit, kjo është detyra jonë

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, është ndalur ditëne sotme në Koplik, për tëzhvilluar takime me qytetarë dhe biznese. Në videon që ka shpërndarë në Facebook, Basha shkruam se një parti detyra e PD është që t’u shërbejë qytetarëve, t’i ...

Read More
28 Tet
0

Basha shpërndan videon me momente nga takimet të ditës së sotme në njësinë nr 7, në Tiranë

Kreu i PD, Lulzim Basha, ka shpërndarë një video në Facebook, me momente nga takimet që pati ditën e sotme në njësinë nr 7 në Tiranë. Basha gjithashtu njofton se turi i takimeve nesër do të ndalet në Malësinë e ...

Read More
28 Tet
0

Basha në Njësinë 7 në Tiranë: Vetting-u në politikë po mirëpritet nga qytetarët, do faktojë kush janë politikanët e korruptuar

Kryetari i PD u zhvendos në një tjetër zonë të Njësisë 7, ku takoi qytetarët në rrugën Ndre Mjeda. Gjatë bisedave rastësore, Basha mori mbështetjen e qytetarëve për Vetting-un në politikë propozuar prej tij, si mënyra e vetme për të ...

Read More
28 Tet
0

Basha zhvillon takime me banorë dhe sipërmarrës në zonën e 21 Dhjetorit në Tiranë

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka zhvilluar takime me banorë dhe me sipërrmarrës edhe në zonën e 21 Dhjetorit në Tiranë. Basha shkruan se rritja e çmimeve, rritja e taksave, rënia e fuqisë blerëse dhe papunësia e lartë, e ...

Read More
28 Tet
0

Gjatë takimeve në Njësinë 7, kryetari i PD, Lulzim Basha,  vizitoi familjen e Lulzim Dangellit, i përndjekur politik nga diktatura komuniste.

Kreu i PD, Lulzim Basha, gjatë takimeve që pati sot në njësinë nr 7 në Tiranë, ka vizituar edhe familjen ish-të përndjekurit politik, Lulzim Dangellit. Basha shkruan se qëndresa dhe rezistenca e të përndjekurve politikë përballë diktaturës me gjakatare në ...

Read More
28 Tet
0

Basha me qytetarët në Njësinë 7 në Tiranë: Inkurajojmë SPAK, që kushdo që ka abuzuar me paratë dhe besimin e shqiptarëve të përgjigjet para ligjit

Gjatë paradites, kryetari i PD, Lulzim Basha, pati takime rastësore me banorë dhe sipërmarrës në Njësinë 7 në Tiranë, zonë në të cilën Basha ka pasur edhe përballjen e parë elektorale ku ka fituar si deputet në Kuvendin e Shqipërisë. ...

Read More
28 Tet
0

Basha me qytetarët në Njësinë 7 në Tiranë: inkurajojmë SPAK, që kushdo që ka abuzuar me paratë dhe besimin e shqiptarëve të përgjigjet para ligjit

Gjatë paradites, kryetari i PD, Lulzim Basha, pati takime rastësore me banorë dhe sipërmarrës në Njësinë 7 në Tiranë, zonë në të cilën Basha ka pasur edhe përballjen e parë elektorale ku ka fituar si deputet në Kuvendin e Shqipërisë. ...

Read More
28 Tet
0

Basha zhvillon takime me biznesin e vogël në njësinë administrative nr 7, në Tiranë

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha,  në Njësinë Administrative nr 7 në Tiranë, i kushtoi vëmendje biznesit të vogël ku vizitoi biznesin e mobilerisë së vëllezërve Edmond dhe Ilmi Balla. Basha gjatë bisedës me ta konstatoi problematikat me të cilat ...

Read More
123